Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 42.90 zł

Francuska opowieść

Patronat LC
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Szczęście all inclusive (tom 2) literatura piękna
Filia
Francja winnica przyjaźń
Szczęście all inclusive (tom 2)
literatura piękna
Francja winnica przyjaźń

Oficjalne recenzje i

Wszystko w życiu ma swoją cenę

Link do recenzji

Losy bohaterów ponownie się połączą, ale tym razem w innym kraju, w starej i urokliwej winnicy. Możemy spodziewać się nutki tajemnicy i romansu, ale też pięknych chwil przepełnionych słońcem i zapachem lata.
Która część była dla mnie lepsza? Ciężko jest mi na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ jedna i druga miała dla mnie coś wyjątkowego ☺️

Lekko się czyta

Pierwsze 2/3 książki toporne tak, że od zgrzytania zęby bolą. Końcówka - słodka, jakby pisana przez kogo innego, a tempo akcji przyprawia o zawrót głowy. Bohaterowie, jakżeby inaczej, z pierwszą częścią, grecką, wspólne mają tylko imiona. W sumie - można darować sobie czytanie i spędzić czas bardziej produktywnie - na przykład przy winie, serach i bagietce :)

Bardzo przyjemna książka.
Zakochani w Grecji teraz wybierają się do Francji. Wiele spraw się kąplikuje i wiele nie podoba się bohaterom.
W tej części serii poznajemy kierownika, który czuwa nad produkcją wina. Jest bardzo złośliwy i nikt go nie lubi, jednak ku zdziwieniu wszystkich potrafi się zmienić za sprawą osoby, po której nikt by się tego nie spodziewał.
Kolejna część...

Czuje lekki niedosyt po przeczytaniu tej książki. Jak się potoczą dalsze losy Aleksa i Olwii i dziewczynek?

Chciałam SIĘ tylko podzielić informacją (na wypadek jakby wasza biblioteka tego nie zaznaczyła w opisie), że to druga część po "Szczęście All INCLUSIVE"... #czytanieoddu*ystrony 😉

Historia trochę przewidywalna, ale opisy otoczenia i lekki styl książki sprawił, że czytało się przyjemnie.

Tę też zapamiętałam - ta krótka seria oraz Saga o Cantedorfach różnią się od pozstałej twórczości autorki. No, ale mną się nie sugerujcie, bo jestem dzieckiem świata i najbardziej cenię sobie miejsca akcji wszędzie, byle nie w Polsce :D No tak mam.

Na półkach: , , , , , ,

Południowa Francja,pełna słońca,wina,pięknych widoków.Bardzo piękna,cudowna,niezwykła książka poruszająca bardzo za serce.

• 2018
  • 2019