Draw

Gentry Boys (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
1500641936

Pierwsza część o braciach Gentry. Czyta się jednym tchem. Ciekawa historia, zabawna, ekscytująca, zaskakująca i wzruszająca ( tak, tak, ryczałam 😭)

Saylor to dziewczyna, która była ofiarą, bo na to pozwalała - do czasu. Właśnie tak poznajemy naszą główną bohaterkę. To dziewczyna, która zostaje ze swoim facetem - damskim bokserem, do momentu, gdy ten posuwa się dalej...
Właśnie wtedy postanawia szukać pomocy u swojego kuzyna Brayden'a - który jest dla niej jak brat... Wszytsko komplikuje się, gdy dobija się do jego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Początek jest dość mocny i naprawdę było mi szkoda Saylor, dziewczyna swoje przeszła. Potem jak już spotyka Corda Gentry wiem, że facet jest idealny dla niej pomimo problemów z przeszłości jakie mieli. Bardzo podoba mi się zachowanie Corda i jego opiekuńczość. To, co zdecydowanie było świetne w tej książce to bracia Gentry. Ich relacja, miłość jaką się darzyli i super...

Bardzo przyjemna książeczka. Jest miłość i takie tam pokonywanie trudności. Jednak najpiękniejsza jest tam relacja między trójką braci. Wychowując się w trudnym środowisku cały czas siebie wspierali. W książkach szuka wielu rzeczy między innymi nadziei. Tu ją znalazłam.

"Zawsze wiedziałam jacy są bracia Gentry. Trojaczki urodzone w zdeprawowanej rodzinie, byli nieuprzejmi, seksowni i dzicy jak wilki.”

Saylor
Nie wiem czy miłość istnieje. Po ucieczce od bydlaka, który mnie bił, wróciłam do Arizony, wybierając tętniące życiem miasteczko studenckie mając nadzieję, że zacznę odnowa. Nie spodziewałam się znaleźć tu jego.
Corda Gentry.
On i...

Nie do końca przekonała mnie ta historia do siebie. Chyba przez zbyt infantylne zachowania głównych bohaterów, płytkie dialogi i mało wciągającą fabułę. Na plus zasługuje fajnie opisana relacja między braćmi i ogólnie ich historia.

Pierwsza część z serii "Gentry Boys". Bohaterami tego tomu są Saylor i Cord, którzy spotykają się po wielu latach ponownie. Saylor nienawidzi Corda za to jak ją potraktował w przeszłości, a Cord ma wyrzuty sumienia :)

Bardzo lekka i miła historia, nasączona pożądaniem. Specjalnie nie zaskakuje, jesteśmy w stanie przewidzieć ciąg dalszy historii, ale tym razem mi to nie...

Książka ciekawa. Wciąga i zaskakuje w niektórych momentach. Relacja między braćmi - zachwycająca. Mimo i mieli ciężkie dzieciństwo radzą sobie jak najlepiej potrafią. Choć czasem dopadają ich demony przeszłości. Nie mogę doczekać się kolejnej części.
Jedyny minus książki to to, że Say za szybko wybaczyła C. Przez to troszkę jej postać z początku mnie denerwowała.

w mojej opinii opis tej książki zapowiada coś specjalnego, że chce się czegoś więcej jednak w moim odczuciu treść tego nie oddaje. fakt jest jakaś fabuła z mrocznymi zakamarkami dusz głównych bohaterów, że w połączeniu to daje efekt, ale niezadowalający. podobał mi się główny bohater i jego bracia i chciałabym, aby autorka rozwinęła bardziej ich wątek(wątki) ponieważ są...

Na półkach: , , , ,

Miła, przyjemna, choć główna bohaterka nieco irytująca;) Zaciekawiła mnie postać Creed'a, więc nie mogę się doczekać, gdy zapoznam się z jego historią.:)

• 2015
  • 2019
  • New Adult
  • Romans
  • New adult

Dodaj cytat z książki Draw