Dr Maxwell nie odpowiada

Wydawnictwo CM
ropa Australia porwanie sensacja
kryminał, sensacja, thriller
ropa Australia porwanie sensacja

Adam Nasielski znany jest dziś głównie jako autor licznych powieści kryminalnych. To on powołał do życia postać genialnego detektywa Bernarda Żbika, która pojawia się w cyklu dziewięciu książek wydanych przed wybuchem II wojny światowej.W czasie wojny Nasielski uciekł z niewoli niemieckiej do Francji, pracował w wywiadzie, a pod koniec lat czterdziestych wyjechał do...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dr Maxwell nie odpowiada