Dr Maxwell nie odpowiada

Wydawnictwo CM
2015-02-01
2015-02-01
ropa Australia porwanie sensacja

Adam Nasielski znany jest dziś głównie jako autor licznych powieści kryminalnych. To on powołał do życia postać genialnego detektywa Bernarda Żbika, która pojawia się w cyklu dziewięciu książek wydanych przed wybuchem II wojny światowej.W czasie wojny Nasielski uciekł z niewoli niemieckiej do Francji, pracował w wywiadzie, a pod koniec lat czterdziestych wyjechał do...

Dodaj cytat z książki Dr Maxwell nie odpowiada