Harry Potter and the Goblet of Fire

J.K. Rowling Wydawnictwo: Bloomsbury Publishing Cykl: Harry Potter (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
harry potter magia

Opinie [1 636]

Turniej Trójmagiczny to coś co kocha chyba każdy potterhead. Jestem szczęśliwa ,że był opisany bardziej niż w filmach( jak chyba wszystko). Dzięki temu mimo po obejrzeniu filmów kilka razy książka mnie bardzo ciekawiła.

Nic dodać, nic ująć.
Po raz kolejny zostałam OCZAROWANA!

Harry Potter i Czara ognia to czwarta z kolej część przygód tytułowego bohatera w świecie magii .
Tym razem akcja dzieje się wokół Turnieju Trójmagicznego odbywającego się w Hogwarcie, gdy szkoły przybywają pozostali uczestnicy rozpoczyna się selekcja osób mogących brać udział w tych starożytnych zmaganiach.
Wielka niespodzianka okazuje się udział w turnieju Harrego...

Moja ulubiona część. Długa, bo wielowątkowa. Przełomowa, niezwykle emocjonująca, z wieloma nowymi, ciekawymi postaciami.

"Harry Potter i Czara Ognia" to ponad 760 stron czwartego roku nauki w Hogwarcie. To również 760 stron zmagań podczas Turnieju Trójmagicznego. Zmagań wypełnionych bólem, intrygami, zazdrością, zbrodniami i śmiercią. Wydawać by się mogło, że po pojawieniu się w życiu Harrego, jego ojca chrzestnego wszystko powinno iść ku lepszemu. Niestety Czara Ognia to część, która...

Harry Potter nigdy chyba mi się nie znudzi :)

Wyraźnie widać różnicę pomiędzy tą częścią a poprzednimi. Mroczniejsza, trzymająca w napięciu no i Turniej Trójmagiczny. Rozdziały Ciało, krew i kość, oraz Priori incantatem są dla mnie jednymi z najlepszych jak do tej pory.

Jedna z mojej ulubionej części z tej serii. Dużo się w niej dzieje nie jest nudna do tego dużo humoru ☺

🏆Harry Potter i Czara Ognia
▫️
Kolejna odsłona serii o niesamowitym chłopcu.
Tym razem Harry jest dziwnym zbiegem okoliczności uczestnikiem niebezpiecznego Turnieju Trójmagicznego.
Podczas zawodów młody Potter musi stawić czoła też innym przeciwnikom.
Do Hogwartu przychodzi nowy nauczyciel od Obrony przed czarną magią -Alastor Moody, który przejął stanowisko Profesora...

Cudowna książka, uwielbiam całą serię. Autorka wciągnęła mnie w ten cudowny świat magii. Polecam przeczytać.

Dyskusje

83 890