Rhett in Love

Okładka książki Rhett in Love J.S. Cooper
Okładka książki Rhett in Love
J.S. Cooper Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Rhett literatura piękna
Rhett
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-10-09
2014-10-09

Okładka książki Falling for the Billionaire Helen Cooper, J.S. Cooper
Falling for th... Helen Cooper, J.S. ...
Okładka książki Seducing My Assistant Helen Cooper, J.S. Cooper
Seducing My As... Helen Cooper, J.S. ...
Okładka książki Seducing My Assistant Helen Cooper, J.S. Cooper
Seducing My As... Helen Cooper, J.S. ...

Niby nadal tacy sami a jednak wszystko jest inaczej. Rhet i Clementine są razem, mieszkają razem i na pierwszy rzut oka wszystko działa ok. Jednak związek rządzi się zupełnie innymi prawami niż przyjaźń nawet ta prawdziwa. Oboje nie byli gotowi na takie zmiany. Oboje mają obawy czy to był dobry pomysł, bo gdy im nie wyjdzie to stracą najlepszego przyjaciele, a oboje by tego nie przeżyli. Jednak są na tyle świadomi konsekwencji, że postanawiają walczyć o tą miłość. Udają sie nawet na terapię dla par. Wszystkie te zabiegi mają pomóc uporządkować całą tą nową sytuację.
Ksiązkę czytało się szybko i bardzo mi się podobała. Autorka dotknęła ciekawego problemu. Zazwyczaj w takich historiach mamy appy end i nie wiemy z czym muszą borykać się pary, które znają sie od dziecka i wiedzą o sobie wszystko. Polecam więc przeczytać.

tę część oceniam tak samo jak poprzednio. na początku byłam zaskoczona zachowanie Rhetta, a później jeszcze bardziej się to dla mnie skomplikowało, gdy autorka cały wątek oparła na nim, jego uczuciach i problemach. końcówka? cudowna. choć dla mnie za mało było Rhetta i Clementine w tym wszystkim.

Ponownie wracamy do zarozumiałego i aroganckiego Rhetta oraz jego przyjaciółki Clementine - ups...to już nie jest tylko przyjaźń. Więc zajrzyjmy jak radzą sobie Clemmi z Rhettem jako para mieszkająca wspólnie.
Idzie im raz lepiej, raz gorzej - ale zdecydowanie okazuje się, że wspólne życie uczy ich nowych rzeczy o sobie nawzajem.
Drugi tom podzielony jest na dwie części - w pierwszej autorka przedstawiła wspólne życie i mieszkanie naszych bohaterów, w drugiej zaś skupiła się na problemach wewnętrznych Rhetta i tym jak to wpasuje się w życie w związku i radzeniu sobie z tym razem lub osobno.

Z początku książka mnie nudziła i jakoś nie mogłam się wczuć, jednak kiedy doszło do momentu gdzie Rhett zaczął borykać się ze swoimi wewnętrznymi problemami książka nabrała dla mnie sensu.
W efekcie autorka dość dobrze przedstawiła zmiany i przemiany jak zaszły u i w głównych bohaterach. Czytało się to dobrze, a zakończenie mi się bardzo podobało.
Niezłe rozwinięcie pierwszego tomu.

Drugi tom podzielony jest na dwie części -...

Pierwsza część zdecydowanie lepsza. Mimo wszystko książka nie jest zła. Rhett w końcu "zmądrzał" i postanowił się zmienić.

W sumie to bardzo delikatna opowieść niewiele się dzieje. Pierwsza część o world lepsza

Momentami miałam ochotę rzucić laptopem o ścianę wyobrażając sobie, że to Rhett!!! Mieszane uczucia mam..

• New Adult
  • New adult