Sinon

Dan T. Sehlberg Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
kryminał, sensacja, thriller
Maciej Muszalski
Czarna seria
literatura szwedzka

Tak jak pierwsza czesc.Nic dodac, nic ujac.
Polecam

Dwa dni zajęło mi „rozprawienie się” z kontynuacją „Mony”. Ale nie mogło być inaczej, bo „Sinon” okazał się tak samo wciągający i trzymający w napięciu, jak „Mona”. W zasadzie mógłbym użyć tych samych przymiotników, których użyłem pisząc opinię o „Monie”. Dodam tylko, że autor po mistrzowsku przebrnął przez dosyć zawiłą i skomplikowaną sieć intryg i zafundował nam równie...

Kontynuacja Mony. Tak samo, albo i jeszcze bardziej wciągająca, niesamowita. Uwaga, jeśli masz słabe nerwy i bogatą wyobraźnię, nie czytaj tej książki późnym wieczorem, kiedy rano musisz wstać do pracy... Powieść zagadkowo się kończy. Czyżby autor planował kontynuację? Jak na razie nie znalazłam innych tytułów tego autora, ale jak będą, to przeczytam z największą przyjemnością.

Dalsza część losów Erica Söderqvista, którego poznaliśmy w książce "Mona". Po tym jak Eric uratował swoją żonę Hannę od śmiertelnie niebezpiecznego i groźnego wirusa wywołanego kontaktem z wirusem komputerowym musi uratować całą ludzkość. Nowy wirus NCoLV sieje spustoszenie wśród niewinnych ludzi. Okazuje się jednak, że ma swoich pomocników. Są ludzie, którzy widzą dobry...

Dyskusje

• Thriller/sensacja/kryminał