Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej

Okładka książki Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej
Arkadiusz Francewicz Koszko Wydawnictwo: kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2015-02-01
2015-02-01
Ciekawe Miejsca CM kryminał kryminał retro Ludwik M. Kurnatowski Moskwa patronat retro Rosja Unikaty Unikaty Cykl kryminalny Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Arkadiusz Francewicz Koszko był wysokiej rangi funkcjonariuszem carskiej policji, któremu nie wystarczało ściganie przestępców na ulicach rosyjskich miast i miasteczek oraz wypinanie piersi po medale za umieszczenie za kratkami kolejnego rzezimieszka. Koszko postanowił spisać swoje wspomnienia z czasów kariery policyjnej. Podobne ambicje mieli jego uzdolnieni literacko polscy koledzy – nadkomisarz Ludwik Kurnatowski oraz aspirant Daniel Bachrach. Miałem okazję przeczytać ich niezwykle pasjonujące opowieści, które zostały wznowione po latach w książce „Tajemnica Belwederu” oraz dwutomowej serii „Sprawy kryminalne” wydawnictwa CM.

Więcej na:

Bardzo trudno dostać,ja z biblioteki miałem.
Piękna książka,kryminał oparty na faktach.
Można,zobaczyć jak wyglądało śledztwo w czasach zaboru.
Dla mnie moc gwiazdek.

Bardzo trudno dostać,ja z biblioteki miałem.
Piękna książka,kryminał oparty na faktach.
Można,zobaczyć jak wyglądało śledztwo w czasach zaboru.
Dla mnie moc gwiazdek.

Bardzo ciekawa. Inna niż wszystkie kryminały które czytałem do tej pory. Ponadto napisana bardzo pięknym językiem.

Dodaj cytat z książki Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej