Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej

Bardzo trudno dostać,ja z biblioteki miałem.
Piękna książka,kryminał oparty na faktach.
Można,zobaczyć jak wyglądało śledztwo w czasach zaboru.
Dla mnie moc gwiazdek.

Arkadiusz Francewicz Koszko był wysokiej rangi funkcjonariuszem carskiej policji, któremu nie wystarczało ściganie przestępców na ulicach rosyjskich miast i miasteczek oraz wypinanie piersi po medale za umieszczenie za kratkami kolejnego rzezimieszka. Koszko postanowił spisać swoje wspomnienia z czasów kariery policyjnej. Podobne ambicje mieli jego uzdolnieni literacko...

• Akcja przedwojenna
  • Nowości wydawnicze
  • Do kupienia
  • XX wiek
  • Literatura rosyjska

Dodaj cytat z książki Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej