Tajemnice Świstakowej Polany

Magda Podbylska Wydawnictwo: BIS opowiadania, powieści
BIS
opowiadania, powieści
2015-03-19

To moje drugie spotkanie z twórczością Magdy Podbylskiej. Za pierwszym razem miałam przyjemność polecić Wam fantastyczną książkę detektywistyczną dla dzieciaków pt. "Tajemnice Zatoki Delfinów". A dziś mam dla was bardzo dobrą wiadomość. Wydawnictwo Bis ma w swojej ofercie kontynuacje wyżej wymienionej książki. A w zasadzie jej drugą część. Bo teraz nasze małe detektywki nie...

• Biblioteka
  • Literatura polska