Dama z aureolą

praca zbiorowa Wydawnictwo: Światło-Życie religia
Światło-Życie
religia
2014-01-01

Bardzo lubię opowieści o świętych, w których "odcukierkowuje" się ich wizerunek ze świętych obrazków. Stają się oni wtedy dużo bliżsi, realniejsi, wiele wnoszą w moje życie. "Dama z aureolą" to doskonałe źródło takich historii, w dodatku o świętych kobietach- wspaniałych, pięknych, silnych, BOŻYCH :)
Książkę przeczytałam z ogromną przyjemnością, czuję się zainspirowana i...

• Okładki ♥
  • Coś dla ducha
  • 2015
  • Na chwałę Pana

Dodaj cytat z książki Dama z aureolą