rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
1 dzień temu
Czytamy w weekend
Duża dawka humoru, ciekawe historie naprawdę warto zagłębić się w ten świat. Pomimo, że większość książek to zbiory opowiadań polecam sprawdzić sobie, może na wiki, kolejność w jakiej najlepiej je czytać.
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Małe życie" trochę przygniata splotem negatywnych zdarzeń - miałam moment w którym obraziłam się na autorkę. Jednak to książka o której się nie zapomina i jedna z lepszych jakie czytałam. Natomiast "Nie mów nic, kocham cię" została mi 1/4 teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać i układać w spójną całość - czekam na finał! :)
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
6 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2017)
Niby dlaczego nie ten skoro to wątek "poszukuje"? :)
19859
6 lata temu
Rusza plebiscyt lubimyczytać.pl. Zagłosuj na Książkę Roku 2015!
Mnie brakuje dwóch kategorii: - Książki dla dzieci (tutaj mam najwięcej przeczytanych z uwagi na recenzje), - Książka popularnonaukowa. Okazuje się, że choć czytam ok. 180 rocznie (w 2016r. było to 215 książek) i to głównie nowości, to przeczytałam tylko 2 z książek ujętych w głosowaniu :-o
1990
8 lata temu