Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów

Okładka książki Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów Kenneth Ryan
Okładka książki Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
Kenneth Ryan Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Finding Your Prince in a Sea of Toads
Oficyna Wydawnicza Vocatio
2015-01-01
2015-01-01
Justyna Przybyłowska
poradnik relacje damsko-męskie kobieta mężczyzna chrześcijaństwo

Okładka książki Kobieta i poczucie własnej wartości Christina Benson, Stephanie Dillon
Kobieta i pocz... Christina Benson, S...
Okładka książki Biorcy i dawcy. Tajemnice wzajemnej fascynacji Cris Evatt, Bruce Feld
Biorcy i dawcy... Cris Evatt, Bruce F...
Okładka książki Cisza Małgorzata Wojcik, Rafał Żak
Cisza Małgorzata Wojcik,&...

Niewiele jest w książce o tym jak znaleźć tego księcia z bajki, usłyszymy natomiast wiele podobnie brzmiących argumentów, dlaczego nie uprawiać s3ksu przed ślubem (główny argument to "bo będziesz żałować", to wcale nie jest tak, że żałuję 90% rzeczy, które w życiu zrobiłam, łącznie z pójściem na studia, które przyniosły ni dużo dobrego).
Mam również wrażenie, że autor stara się przedstawić mężczyzn (i chłopaków) jako wrogów dziewczyn, którzy nieustannie im zagrażają i czekają tylko na to, żeby je wykorzystać.

Mam również wrażenie, że autor stara...

Bardzo dobra książka dla dziewczyn, które chcą się czegoś dowiedzieć na temat różnic w postrzeganiu świata przez kobietę i mężczyznę i jak sobie z tym fantem poradzić. Zawiera bardzo mądre i wartościowe rady.
Nie daję jednak oceny wyżej, bo pomimo chwytliwego tytułu i tego, że w ogóle książkę się bardzo dobrze czyta, nie wniosła raczej nic nowego do mojego systemu wartości i nie odpowiedziała na pytania, które aktualnie sobie stawiam. Byłabym zachwycona, gdyby pierwsze rozdziały były dłuższe i konkretniejsze, a rozwlekły rozdział pt. "dlaczego nie sypiać z chłopakiem" z tymi wszystkimi porównaniami krótszy. Niemniej jednak osobom, które pierwszy raz zadają sobie pytanie "jak znaleźć księcia z bajki" jak najbardziej tę książkę polecam.

• Randkowanie
  • POJEDYNCZE
  • Amor i Agape
  • Love
  • Miałam

Dodaj cytat z książki Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów