Niemiecki Katyń 1939

powieść historyczna
Capital Book
2014-12-01
2014-12-01

Z pewnością tytuł jest dosyć tajemniczy, a sama treść niezwykle wartościowa i merytoryczna. Autora należy docenić zarówno za wysiłek włożony w jej przygotowanie, jak i za odkrywanie oraz propagowanie prawdy historycznej.

Z przykrością stwierdzam jednak, że pod względem stylistycznym jest słabo... Ilość powtórzeń w tekście jest naprawdę duża. Przeszkadzało mi to podczas...

Z serii książek historycznych w moje ręce trafił "Niemiecki Katyń 1939". Różne rzeczy krążyły mi po głowie w związku z powyższym tytułem. Nie ma nic gorzej wpływającego na promocję książki niż tytuł mający dwuznaczny wydźwięk.
"Niemiecki Katyń 1939" - po tytule można uznać, że książka ta opisuje jakąś bliżej nieznaną historię pogromu Niemców przez nadciągających ze wschodu...

• Historia
  • POPULARNO-NAUKOWE