Zagubiona

Okładka książki Zagubiona Shelley Mackenney
Okładka książki Zagubiona
Shelley Mackenney Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Historie Prawdziwe (tom 41) Seria: Historie prawdziwe biografia, autobiografia, pamiętnik
Historie Prawdziwe (tom 41)
Historie prawdziwe
Hachette Polska
2015-02-01
2015-02-01
Anna Karina Kosek

Nie rozumiem toku myślenia autorki. Jak mogła wpakować sie w takie życie i dalej w nie brnąć? Mam wrażenie,że kobieta zbyt bardzo się nad sobą rozczula,wiele ludzi ma dużo więcej problemów niż ona. Myślę,że jedyną ideą do napisania tej książki była jakaś terapia? Jak dla mnie strata czasu.

Czytałam ale mnie nie porwała

Czytałam ale mnie nie porwała

• Historie prawdziwe
  • Prawdziwe historie
  • Poszukuję
  • Hachette - "Prawdziwe historie"
  • Prywatna biblioteczka
  • Wyd. HACHETTE: Pisane przez życie / Historie prawdziwe