Dyskusje o książce Chłopczyce z Kabulu. Za kulisami buntu obyczajowego w Afganistanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
zaczęłam "Sprawiedliwość królów" Swan :)
21 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Czytamy w weekend
Myślę, że łącznikiem jest to, iż każda z nich ma w sobie coś "mrocznego". Każda w pewien sposób ukazuje coś mrocznego w zachowaniu człowieka, ale to może być tylko moje zdanie i tego jak rozstrzelony mam gust 😅
2 lata temu
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2017)
Moge sprzedac wolanie kukulki, Rober Galbraith, stan idelany. Priv :)
6 lata temu
Pokazuje 6 z 18