Okładka książki Fantastyczny wszechświat Wojtka Siudmaka: wystawa rysunków z cyklu "U progu 3. tysiąclecia"
Wojciech Siudmak Wydawnictwo: Muzeum Okręgowe w Toruniu sztuka
sztuka
Muzeum Okręgowe w Toruniu
2000-01-01
2000-01-01
siudmak wszechświat wystawa

Okładka książki Siudmak. Chopin Irena Poniatowska, Wojciech Siudmak
Ocena 8,5
Siudmak. Chopin Irena Poniatowska, ...
Okładka książki Creatio Fantastica nr 2 (53) 2016 – Fantastyka i baśń Roman Aleksandrowicz, Magdalena Białek, Agnieszka Bukowczan-Rzeszut, Anita Całek, Szczepan Całek, Szczepan M. Całek, Marcin M. Chojnacki, Marcin Chudoba, Damian Drabik, Anna Grzanek, Pamela Kalisz, Weronika Kostecka, Łukasz Kowalski, Mateusz Kozieł, Kazimierz Kyrcz jr, Kelly Link, Filip Madej, Krzysztof M. Maj, Marcin Majchrzak, Paula Mejsner, Anne-Marie Monluçon, Ksenia Olkusz, Izabela Osiadły, Izabela Osiadły, Charles Perrault, Adam Podlewski, Adam R. Prokop, Anika Radzka-Nowaczewska, Jakub Rebelka, Wojciech Siudmak, Maciej Skowera, Grzegorz Skowyra, Katarzyna Slany, Dominika Staszenko, Magdalena Ithilar Stawniak, Anna Szumacher, Michał J. Walczak, Jacek Wandzel, Angus Watson, Anna N. Wilk, Tomasz Wójcik, Karolina Zastępska, Piotr Zawada, Jakub Ćwiek, Magdalena Łachacz
Ocena 9,2
Creatio Fantas... Roman Aleksandrowic...