Odnalezione marzenia

Okładka książki Odnalezione marzenia
Nora Roberts Wydawnictwo: Książnica Cykl: Marzenia (tom 2) Seria: Koronkowa literatura piękna
literatura piękna
2015-03-04
1997-01-01
Karolina Bober
wypadek śmierć oskarżenie uczucia

Przyjemna na zimne wieczory w łóżeczku. Fajny początek, środek i oczywiście cudne zakończenie jak to zazwyczaj w książkach Nory.

"Odnalezione marzenia "to historia Kate Pawell.

Kate, jest przybrana córka Templentonów.

Kate zawsze jednak chciała być niezależna i robić karierę sama dzięki swojej inteligencji i ciężkiej pracy.

Jednak zawsze czuła się kochana przez rodzinę i czuła się jak w rodzinie.

Życie Kate się zmienia gdy dowiaduje się, że jej ojciec przed tym zanim zginął z jej matka w...

Jak na tę autorkę zabrakło tego efektu wow..., ale ogólnie dobra, przyjemna. O przyjaźni, o tym, że nie warto się poddawać że należy walczyć o swoje. Ładne tło. Taka lekka na wieczór.

jest ok

Przyjemna pozycja w sam raz do popołudniowej kawki. Czyta się dosłownie "na raz", a że ja kawę piję dość długo zazwyczaj udaje mi się, tego typu powieści skończyć wraz ze skończeniem boskiego napoju w kubku.

Kate to bardzo ambitna kobieta odnosząca sukcesy w branży księgowości. Kiedy niesłusznie zostaje skazana za defraudację pieniędzy klientów, jej świat i wszystkie...

Druga część sagi autorstwa Nory Roberts. Tym razem główną bohaterką jest Kate Powell - kuzynka Laury Templeton, która w wieku 8 lat straciła rodziców w wypadku samochodowym i została przygarnięta przez rodziców Laury. W swoim życiu odniosła kilka sukcesów: była jedną z najlepszych studentek Harvardu, zaczęła pracę w ogromnej firmie, robi to, co uwielbia i nie chce, aby jej...

Nuda zakończona jak przystało na dobrą bajkę

Kolejny raz Nora Roberts zaprasza nas na skaliste urwiska Big Sur w słonecznej Kalifornii. Margo i Josh przestali drzeć ze sobą koty, wzięli ślub i spodziewają się pierwszego dziecka. Mieszkają w pięknym domu w sąsiedztwie Laury i są obrzydliwie szczęśliwi. Nie wszystkim jednak układa się tak dobrze. Tym razem przewrotny los zdzielił po głowie Kate.

Czy jest ktoś, kto...

bardzo fajna książka. delikatna. czyta się szybka. chwilami miałam wrażenie, że czytam Steel. czytałam już wiele książek Roberts, ale seria koronkowa jest bardzo wrażliwa.
to jest druga część serii, bohaterką jest Kate. można czytać każdą książkę osobno, ale polecam czytać po kolei, gdyż losy bohaterek zazębiają się.

Bardzo lubię książki Nory Roberts, więc bardzo często po nie sięgam. Wiosną, czyli jakieś 3 m-ce temu, wzięłam się za czytanie Trylogii Marzeń. Pomimo, że szybko się czytało, to wymęczyłam się okrutnie i wynudziłam jak nigdy. Ale skończyłam :)
O czym były "Śmiałe marzenia", "Odnalezione marzenia" i "Spełnione marzenia", nie mam już bladego pojęcia. Nawet jak czytam opis,...

• Nora Roberts
  • Romans