Odnalezione marzenia

Nora Roberts Wydawnictwo: Książnica Cykl: Marzenia (tom 2) Seria: Koronkowa literatura piękna
Holding the dream
2015-03-04
Karolina Bober
Koronkowa
wypadek śmierć oskarżenie uczucia

Jak na tę autorkę zabrakło tego efektu wow..., ale ogólnie dobra, przyjemna. O przyjaźni, o tym, że nie warto się poddawać że należy walczyć o swoje. Ładne tło. Taka lekka na wieczór.

jest ok

Przyjemna pozycja w sam raz do popołudniowej kawki. Czyta się dosłownie "na raz", a że ja kawę piję dość długo zazwyczaj udaje mi się, tego typu powieści skończyć wraz ze skończeniem boskiego napoju w kubku.

Kate to bardzo ambitna kobieta odnosząca sukcesy w branży księgowości. Kiedy niesłusznie zostaje skazana za defraudację pieniędzy klientów, jej świat i wszystkie...

Druga część sagi autorstwa Nory Roberts. Tym razem główną bohaterką jest Kate Powell - kuzynka Laury Templeton, która w wieku 8 lat straciła rodziców w wypadku samochodowym i została przygarnięta przez rodziców Laury. W swoim życiu odniosła kilka sukcesów: była jedną z najlepszych studentek Harvardu, zaczęła pracę w ogromnej firmie, robi to, co uwielbia i nie chce, aby jej...

Nuda zakończona jak przystało na dobrą bajkę

Kolejny raz Nora Roberts zaprasza nas na skaliste urwiska Big Sur w słonecznej Kalifornii. Margo i Josh przestali drzeć ze sobą koty, wzięli ślub i spodziewają się pierwszego dziecka. Mieszkają w pięknym domu w sąsiedztwie Laury i są obrzydliwie szczęśliwi. Nie wszystkim jednak układa się tak dobrze. Tym razem przewrotny los zdzielił po głowie Kate.

Czy jest ktoś, kto...

bardzo fajna książka. delikatna. czyta się szybka. chwilami miałam wrażenie, że czytam Steel. czytałam już wiele książek Roberts, ale seria koronkowa jest bardzo wrażliwa.
to jest druga część serii, bohaterką jest Kate. można czytać każdą książkę osobno, ale polecam czytać po kolei, gdyż losy bohaterek zazębiają się.

Bardzo lubię książki Nory Roberts, więc bardzo często po nie sięgam. Wiosną, czyli jakieś 3 m-ce temu, wzięłam się za czytanie Trylogii Marzeń. Pomimo, że szybko się czytało, to wymęczyłam się okrutnie i wynudziłam jak nigdy. Ale skończyłam :)
O czym były "Śmiałe marzenia", "Odnalezione marzenia" i "Spełnione marzenia", nie mam już bladego pojęcia. Nawet jak czytam opis,...

Hm... książka fajna, ale główna bohaterka mnie momentami strasznie denerwowała. Zwłaszcza, jak facet jej się oświadczył, a ona jęczała, jacy faceci to świnie itp. ;) Ale poza tym szybko i przyjemnie się czyta. ;) Lubię, jak autorka opisuje więzi rodzinne. ;)

Aha, zapomniałam wspomnieć o jakże mało realnej scenie, gdy Margo urodziła w siódmy miesiącu ciąży i od razu zabrano...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Odnalezione marzenie" to druga część sagi autorstwa Nory Roberts. Tym razem główną bohaterką jest Kate Powell - kuzynka Laury Templeton. Kate w wieku 8 lat straciła rodziców w wypadku samochodowym i wtedy Templetonowie przygarnęli ją do siebie.

W tej książce poznajemy bardziej samą Kate, jak również jej przeszłość. Dowiadujemy się dlaczego zawsze chciała być najlepsza,...

• Nora Roberts
  • Romans