Kup teraz - 2 oferty w cenie od 20.99 zł do 35.43 zł

The Love Academy
literatura piękna
9788328020016
Jolanta Dąbrowska

Miałam do tej książki cztery podejścia i dopiero to ostatnie było trafne. Niestety przez dokładnie połowę książki strasznie się wynudziłam. W drugiej połowie zaczęło się dziać naprawdę sporo, co przesądziło o mojej ocenie.

lekka lektura na zimowy wieczór.wenecja i rozterki dziennikarki o swoim związku z chłopakiem.

Książka w padła mi w ręce przez przypadek i już od pierwszych stron myślałam że nie przebrnę. Bohaterka dziennikarka Kirsty Bailey strasznie mnie irytowała, naiwna Brytyjka.Opowieść która ukazuje rożne oblicza miłości. Historia, która mówi nam o tym, że o związek trzeba dbać i zawsze walczyć, pielęgnować , nie wpadać w rutynę. Czasami trzeba się zatrzymać i powalczyć o...

1935

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka o miłości, stałym związku, przelotnych zauroczeniach. W ciekawy sposób autorka pokazuje co jest w związku najważniejsze, jak pozory sprawiają, że to co nowe wydaje się najlepsze, ciekawsze, bardziej inspirujące. Jednak to tylko pozory, zauroczenie jest ulotne a prawdziwa miłość zostaje na zawsze. Wiadomo, że z biegiem lat miłość się zmienia, ewoluuje...

Włoski temperament, został stłamszony przez brytyjski flegmatyzm.

Po przeczytaniu książki jestem zadowolona z trzech rzeczy:
1. Wplecionych w tekst dobrych cytatów,
2. Ukazanych relacji pomiędzy rodzeństwem,
3. Zakończenia
Choć tytuł książki sugeruje powiastkę z rodzaju „Szkoły uczuć” to zgłębiając się w tekst możemy się przekonać, że tak nie jest. Co prawda spodziewałam się większej dozy romantyzmu i wyraźniej zarysowanych uczuć...

1924

Nie mogę napisać ani jednego pozytywnego zdania o tej książce. Szalenie mnie wymęczyła.
Historia miłosna, szalenie wręcz przewidywalna, nudna, nużąca. Nic się w niej nie dzieje. Bohaterowie są plastikowi, brak w nich emocji. Sam pomysł Akademii miłości, czyli tego miejsca gdzie można spotkać miłość życia wyjątkowo słaby.
Nie polecam nikomu.

cmentarz-zapomnianych-ksiazek.blog.onet.pl

" To takie smutne. Niełatwo dojść do siebie po tak wielkiej miłości – miłości, w której naprawdę uczestniczyłeś. Takiej, której pozwoliłeś być wyjątkową. Takiej, dla której się starałeś. "

Portale randkowe, wyjazdy dla singli i miliony porad w wszelkiej maści czasopismach jak się zakochać i nie być samotnym. Wbrew temu, co kreują...

Lekko i przyjemnie się czyta. Można się pośmiać, a zakończenie nie takie jakiego się spodziewałam :)

Dobra książka, ale nic ponadto. Wytrwałam do końca dzięki miłości do Włoch :) Cukierkowata i przewidywalna.

• E-book
  • 2015