Umarły cmentarz

Krzysztof Kąkolewski powieść historyczna 249 str.
Von Borowiecky
powieść historyczna

Von Borowiecky
powieść historyczna

Porównaj ceny i

Kolejna książka, której nie udało mi się do końca doczytać. Autor pisze chaotycznie, nie podając źródeł swoich informacji. Zacząłem podejrzewać, że autor przyjął określoną tezę i pod nią zaczął pisać bez względu na okoliczności, źródła informacji i fakty.

Tematyka dla mnie tak zupełnie nie nowa, ale mimo wszystko w trakcie i po przeczytaniu: Przygnębienie, WKURWIENIE, irytacja, zmęczenie, smutek.
"Umarły cmentarz" - książka o pogromie kieleckim A. D. 1946 VII.
To nie jest jakiś kryminał czy powieść z "haczykiem", ale historia, polska historia współczesna więc nic zdrożnego nie zrobię kiedy stwierdzę, iż pogromu na Żydach...

• Historia
  • Do kupienia
  • Biblioteka domowa
  • Tematyka Żydowska
  • Jest w bibliotece
  • Polecone

Dodaj cytat z książki Umarły cmentarz