Dyskusje o książce Niepokorne. Klara

Odpowiedzi
Ostatnia akywność
4 lata temu
Czytamy w weekend
Też mam zamiar sięgnąć po tą książkę. Póki co jednak czeka mnie dokańczanie Bejbi, bo powiem szczerze, lektura idzie mi dość opornie. Nie lubię głównego bohatera i jego totalnie szowinistycznego stylu życia- o ile można tak powiedzieć. Cóż tak to chyba jest, kiedy człowiek ma ochotę na lekką lekturę a w pakuje się w ciężką opowieść, najeżoną dygresjami, które wywołują...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20575
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20753
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2016)
Prezent od klubu Książki Kobiecym Okiem dzisiaj dotarł :)  W krainie kolibrów W krainie kolibrów
8 lata temu
8 lata temu