Szum skrzydeł Azraela

powieść historyczna
Zysk i S-ka
2003-01-01
2003-01-01

Okładka książki Bluszcz, nr 6 / marzec 2009 Sofija Andruchowycz, Joanna Brodzik, Marcin Brykczyński, Joanna Chmielewska, Marcin Firlej, Elizabeth Gaskell, Katarzyna Grochola, Zuzanna Głowacka, Natalia Jaroszewska, Jørgen Jæger, Małgorzata Kalicińska, Marsha Mehran, Piotr Mosak, Małgorzata Niezabitowska, Halina Pawlowská, Redakcja magazynu Bluszcz, Dawid Rosenbaum, Barbara Rybałtowska, Radosław Smektała, Rafał Szłapa, Magdalena Tulli, Bogusław Wołoszański
Ocena 7,5
Bluszcz, nr 6 ... Sofija Andruchowycz...

więcej Więcej

Materiał zapowiada się rewelacyjnie, ale... książka taka nie jest. Bardzo ciekawa historia opowiedziana trochę topornie, trochę mało emocjonalnie. Dowiedziałam się co się stało, ale jakoś nie poczułam tego, co bohaterowie. Dobra, ale tylko dobra książka ...

Dobra, ale strasznie opornie się czyta, a i ma dziwny mankament - tekst za szybko wypada z głowy

Według mnie trzeba być wyjątkową sierotą, żeby z takiego materiału, jaki mieli Firlej i Kaczmarek zrobić złą książkę. No, i zrobili przyzwoitą, choć nie zachwycającą. Duży plus za ładne wydanie.

• Książki posiadane
  • Literatura faktu