Szum skrzydeł Azraela

Marcin FirlejJacek Kaczmarek Wydawnictwo: Zysk i S-ka powieść historyczna
Zysk i S-ka
powieść historyczna
2003-01-01

Okładka książki Bluszcz, nr 6 / marzec 2009 Sofija Andruchowycz, Joanna Brodzik, Marcin Brykczyński, Joanna Chmielewska, Marcin Firlej, Elizabeth Gaskell, Katarzyna Grochola, Zuzanna Głowacka, Natalia Jaroszewska, Jørgen Jæger, Małgorzata Kalicińska, Marsha Mehran, Piotr Mosak, Małgorzata Niezabitowska, Halina Pawlowská, Redakcja magazynu Bluszcz, Dawid Rosenbaum, Barbara Rybałtowska, Radosław Smektała, Rafał Szłapa, Magdalena Tulli, Bogusław Wołoszański
7,5
Bluszcz, nr 6 ... Sofija Andruchowycz...

Materiał zapowiada się rewelacyjnie, ale... książka taka nie jest. Bardzo ciekawa historia opowiedziana trochę topornie, trochę mało emocjonalnie. Dowiedziałam się co się stało, ale jakoś nie poczułam tego, co bohaterowie. Dobra, ale tylko dobra książka ...

Dobra, ale strasznie opornie się czyta, a i ma dziwny mankament - tekst za szybko wypada z głowy

Według mnie trzeba być wyjątkową sierotą, żeby z takiego materiału, jaki mieli Firlej i Kaczmarek zrobić złą książkę. No, i zrobili przyzwoitą, choć nie zachwycającą. Duży plus za ładne wydanie.

• Książki posiadane
  • Mam na półce