Kłopoty chomika Hubercika.

Okładka książki Kłopoty chomika Hubercika.
Betty G. Birney Wydawnictwo: Wilga Seria: Świat chomika Hubercika literatura dziecięca
literatura dziecięca
Świat chomika Hubercika
Trouble According to Humphrey
Wilga
2015-01-28
2015-01-28

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo przyjazna książka. Wciągająca, napisana językiem odpowiednim dla dzieci. Zawiera sporo ciekawostek o życiu chomików, więc dzieci również mogą się uczyć jak opiekować się małym stworzonkiem.
Książkę czytaliśmy z mężem dziecku ale mam nadzieję, że kiedyś syn sam będzie chciał czytać i wróci do tych czytanych mu na głos. Mój mąż stwierdził, że bardzo chętnie przeczytałby druga cześć :) więc jak widać dorosłym też może się podobać.

Chomik Hubercik jest pupilkiem klasowym ale jego życie nie ogranicza się do klasy! Ma wiele przygód, odwiedza uczniów w ich domach i stara się pomagać swoim przyjaciołom....

Dodaj cytat z książki Kłopoty chomika Hubercika.