Oko Wielkiej Bogini. Część 2.

Barbara Srebro Wydawnictwo: Skrzydlate Słowa fantastyka, fantasy, science fiction
2015-01-01
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-01-01
9788393206124
bogini oko Srebro wielka bogini ezoteryka intuicja kobieta

Druga część "Oka Wielkiej Bogini" - "Dziewięć kręgów Nedardet" jest bardziej mroczna od pierwszej części trylogii - "Koła Mocy". Główna bohaterka Niferet zostaje bowiem zwabiona przez magów do Krainy Umarłych, dokąd wkrótce podążają za nią Vinturel i Kestrel, wtrąceni tam przez Wielkiego Maga.
O ile w pierwszej części dominowały wszystkie barwy tęczy, które towarzyszyły...

• *Filozofia, mitologia, religia, wierzenia, legendy, podania itp.
  • *Fantastyka
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Z polecenia R.
  • Ezoteryka
więcej mniej

Barbara Srebro Oko Wielkiej Bogini - cz. 2 - Dziewięć kręgów Nedardet Zobacz więcej