Okładka książki Zostań Supersprzedawcą. 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej.
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes Seria: Sukces w Biznesie biznes, finanse
biznes, finanse
Sukces w Biznesie
Be a sales superstar. 21 great ways to sell more, faster, easier in tough markets.
MT Biznes
2006-01-01
2006-01-01
Dorota Koper
brian tracy biznes finanse sprzedaż poradnik

Zostań super sprzedawcą to wartościowa lektura sprzedażowa!
Brian Tracy po raz kolejny wzbija się na wyżyny swoich możliwości...Z tekstu bije mądrość, pewność siebie i entuzjazm.
Sugeruje czytać ją z otwartym umysłem, wówczas najzwyczajniej uwierzysz w siebie jako człowieka i sprzedawcę.
Autor analizuje warsztat najlepszych sprzedawców i buduje motywacje, uczy o sukcesie,...

Książka bardzo przydatna dla sprzedawców. Konkretne porady. Polecam ją każdemu, kto na co dzień zajmuję się sprzedażą.

• Biznes
  • Psychologia
  • Handel i marketing
  • Rozwój osobisty
  • Biznes - chcę przeczytać
  • & Biznes|marketing|sprzedaż

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Geografia 1 (podręcznik licealny) Ewa Lipińska, Małgorzata Sobańska, Wojciech Wiecki
Ocena 7,0
Geografia 1 (p... Ewa Lipińska, Małgo...
Okładka książki Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bogdan Góralczyk, Radosław Pyffel
Ocena 7,7
Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bo...
Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Ocena 7,6
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...