Okładka książki Zostań Supersprzedawcą. 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej. Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes Seria: Sukces w Biznesie biznes, finanse
biznes, finanse
Sukces w Biznesie
Be a sales superstar. 21 great ways to sell more, faster, easier in tough markets.
MT Biznes
2006-01-01
2006-01-01
Dorota Koper
brian tracy biznes finanse sprzedaż poradnik

Okładka książki Ukryta perswazja Kevin Hogan, James Speakman
Ukryta perswazja Kevin Hogan, James ...
Okładka książki Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta Jerzy Gut, Wojciech Haman
Handlowanie to... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Nigdy nie jedz sam, czyli sekrety sukcesów w biznesie Keith Ferrazzi, Tahl Raz
Nigdy nie jedz... Keith Ferrazzi, Tah...

Zostań super sprzedawcą to wartościowa lektura sprzedażowa!
Brian Tracy po raz kolejny wzbija się na wyżyny swoich możliwości...Z tekstu bije mądrość, pewność siebie i entuzjazm.
Sugeruje czytać ją z otwartym umysłem, wówczas najzwyczajniej uwierzysz w siebie jako człowieka i sprzedawcę.
Autor analizuje warsztat najlepszych sprzedawców i buduje motywacje, uczy o sukcesie, przygotowuje mentalnie, rozwiewa wątpliwości i finalizuje sprzedaż.
Rady zawarte w tej książce są proste i spektakularne.
Jedna z nich zmieniła moje życie - "Niewielkie różnice w umiejętnościach robią ogromną różnice w wynikach. Najlepsi w niewielkim stopniu różnią się od przeciętnych, wygrywają o centymetry!"
Rekomenduję tę książkę każdemu! Wybitne dzieło!

Zostań super sprzedawcą to wartościowa lektura sprzedażowa!

Książka bardzo przydatna dla sprzedawców. Konkretne porady. Polecam ją każdemu, kto na co dzień zajmuję się sprzedażą.

• Biznes
  • ! BŚ