Zostań Supersprzedawcą. 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej.

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes Seria: Sukces w Biznesie biznes, finanse
Be a sales superstar. 21 great ways to sell more, faster, easier in tough markets.
Dorota Koper
MT Biznes
brian tracy biznes finanse sprzedaż poradnik
biznes, finanse
Dorota Koper
Sukces w Biznesie
brian tracy biznes finanse sprzedaż poradnik

Zostań super sprzedawcą to wartościowa lektura sprzedażowa!
Brian Tracy po raz kolejny wzbija się na wyżyny swoich możliwości...Z tekstu bije mądrość, pewność siebie i entuzjazm.
Sugeruje czytać ją z otwartym umysłem, wówczas najzwyczajniej uwierzysz w siebie jako człowieka i sprzedawcę.
Autor analizuje warsztat najlepszych sprzedawców i buduje motywacje, uczy o sukcesie,...

Książka bardzo przydatna dla sprzedawców. Konkretne porady. Polecam ją każdemu, kto na co dzień zajmuję się sprzedażą.

• Biznes
  • Handel i marketing