W stronę pedagogiki istotnej egzystencjalnie

Julita Orzelska Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls Orzelska pedagogika tożsamość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls Orzelska pedagogika tożsamość

Porusza wiele wątków istotnych dla życia codziennego człowieka, które są pomijane w dobie kultury chaosu, konsumpcji, hałasu i zagubienia. Dodatkowym plusem jest przytoczenie całej gamy książek Lecha Witkowskiego, które to wybrane cytaty zachęcają do przeczytania. Na pewno nie jest to ich opowiedzenie, także przeczytam je kiedyś z całą pewnością. Momentami trudna w...

• 52 książki challange
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W stronę pedagogiki istotnej egzystencjalnie