The Early Fears

zbiór opowiadań dark fantasy humor fantastyka grozy mity Cthulhu
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
zbiór opowiadań dark fantasy humor fantastyka grozy mity Cthulhu
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Po katastrofie. Antologia opowiedań postapokaliptycznych Robert Bloch, James Elroy Flecker, Mike Gelprin, Piotr Górski, Fritz Leiber, Jack London, David I. Masson, H. Beam Piper, Robert Sheckley
7,2
Po katastrofie... Robert Bloch, James...
Okładka książki X Minus One Isaac Asimov, Robert Bloch, Nelson Bond, Ray Bradbury, Frederic Brown, Robert A. Heinlein, Murray Leinster, Fletcher Pratt, Clifford D. Simak, Donald Allen Wollheim
6,0
X Minus One Isaac Asimov, Rober...
Okładka książki Coś na Progu nr 5 / listopad-grudzień 2012 Robert Bloch, Bartosz Czartoryski, Stefan Grabiński, Robert E. Howard, Tomasz Kaczmarek, Thomas Ligotti, H.P. Lovecraft, Marcin Wroński, Łukasz Śmigiel
7,2
Coś na Progu n... Robert Bloch, Barto...
Okładka książki Obłędni rycerze Woody Allen, John Kendrick Bangs, Lyman Frank Baum, Peter S. Beagle, Robert Bloch, Ray Bradbury, Gilbert Keith Chesterton, Philip K. Dick, Peter Haining, Jerome K. Jerome, Salvatore Albert Lombino, Stan McMurtry, Spike Milligan, Alan Alexander Milne, Mervyn Peake, Terry Pratchett, Peter Sellers, Tom Sharpe, David L. Stone, James Thurber, Ben Travers, Mark Twain, Orson Welles, Donald E. Westlake, Gene Wolfe
6,2
Obłędni rycerze Woody Allen, John K...