Oblężenie

Albatros
SIEGE
kryminał, sensacja, thriller
Maria Gębicka-Frąc

Atak terrorystyczny na jeden z większych londyńskich hoteli oraz jego otoczka... w książce mamy opisany punkt widzenia zarówno zakładników, ja i terrorystów, a także policjantów. Możemy przyjrzeć się trochę dokładniej jak takie ataki są organizowane, jak dokładnie naoliwiona to musi być maszyna... dowiadujemy się też jak delikatne,a jednocześnie stanowcze muszą być...

Taka trochę książkowa "Szklana Pułapka". Akcja się nie zatrzymuje i nie ma fragmentów, w których wieje nudą. Ciekawe postaci i zwroty akcji. Jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony. Szczerze polecam!

"Pewien mężczyzna kiedyś jej powiedział,że człowiek powinien oceniać swoje czyny po tym,ile przynoszą dobrego:jeśli dobro przeważa nad złem,czyny były tego warte."
Elena zaręczyła się.Do hotelu Stanhope weszli m.inn
mężczyźni.Lis,Niedźwiedź,Smok,Wilk,Cat.Zastraszali ludzi z hotelu i wzięli jako zakładników.Martin chciał się zabić,przygotował sobie stryczek,ale jest...

Ot taka "Szklana pułapka". Kto oglądał choć jedną część to może sobie wyobrazić fabułę oraz zakończenie tej książki.

ciekawy i przyzwoicie napisany kryminał. Szybko się czyta, łatwo się połapać w historii i bohaterach. Książka momentami oczywista, zakończenie było do przewidzenia, ale mimo wszystko mi się podobała. Nie był to stracony czas, jako że wciągnęła mnie i też, nie zajęła dużo czasu.

Solidna, brytyjska powieść kryminalna. Taka z gatunku "jak nie masz co czytać". Czyta się szybko, i choć prawdopodobnie po tygodniu się o niej zapomni, to i tak można spokojnie po nią sięgnąć, bez uczucia zawodu po lekturze.

Książka opisuje atak terrorystyczny na hotel w Londynie. Poznajemy od podstaw jak terroryści się do niego przygotowują, czym się kierują a także poznajemy krok po kroku ich bezwzględną intrygę. W hotelu podczas ataku znajduje się wielu gości, którzy nie spodziewają się, że lada moment będą uczestniczyć w okrutnych wydarzeniach.
Duży plus za przybliżenie hotelowych gości z...

Czyta się łatwo i przyjemnie.
Ciekawe postacie, dobra, dynamiczna akcja.
Pewien poziom zachowany, nie jest to arcydzieło, ale tego przecież nikt nie oczekuje.

Na początku myślałem, że czytam Szlaną Pułapkę 6 ... Ale z biegiem wydarzeń wciągnąłem się tak bardzo, że nie mogłem się oderwać. Zdecydowanie polecam.

Kernick to ciekawy typ. Rozpoczął karierę dość niemrawo książkami, które przeszły bez większego echa. Sukces przyniosła mu dopiero powieść Ścigany, napisany w stylu Cobena thriler, w którym akcja nie ma większego sensu, ale ważne że są oszałamiające emocje.
Od pewnego czasu jednak zmienił styl, jest równie emocjonujący, a na dodatek akcja trzyma się kupy.
Oblężenie na...

Dyskusje