The Immortal Heights

Okładka książki The Immortal Heights
Sherry Thomas Wydawnictwo: Balzer & Bray Cykl: The Elemental Trilogy (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Elemental Trilogy (tom 3)
The Immortal Heights
Balzer & Bray
2015-10-13
Data 1. wydania:
2015-10-13
angielski
0062207350
magia fantasy literatura młodzieżowa romans

Jest to naprawdę satysfakcjonujące zakończenie, świetnej serii. W tej części bohaterowie będą bardzo dużo podróżować; ten tom ogólnie obfituje w wydarzenia, wręcz można się pogubić. Wszystkie wątki się wyjaśnią i ładnie zamkną.
Seria posiada naprawdę wszystko co mieć powinna - szybkie tempo akcji, fajnych bohaterów i wątek miłosny. Co do tego ostatniego, to nie należy się...

Trzymająca poziom konkluzja do świetnej serii mieszającej rzeczywistość wiktoriańskiej Anglii ze światem pełnym magii, wojny o władzę absolutną oraz walki z przeznaczeniem.
Naprawdę szkoda, iż Trylogia Żywiołów jest tak słabo znana, gdyż to jedna z lepszych pozycji w kategorii "young-adult" jaką miałam okazję czytać. Seria gwarantuje świetną historię, walecznych bohaterów...

• Lista 2016
  • Z chęcią przygarnę