Przyczajona tygrysica, zakazany wampir

Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 16) fantastyka, fantasy, science fiction
Crouching Tiger, Forbidden Vampire
Miłość na kołku (tom 16)
fantastyka, fantasy, science fiction
Beata Horosiewicz, Agnieszka Jagodzińska
wampir miłość

Gdy za oknem padało, postanowiłem poszukać kolejnych pozycji do przeczytania z tysięcy bibliotecznych woluminów.

Zmałpowany tytuł po pewnym filmie, w którym wystąpił jeden z moich ulubionych aktorów - charyzmatyczny Chow Yun Fat, zaciekawił mnie do tego stopnia, że uwolniłem książkę ze ścisku na półce.

Tutaj oczywiście zetknąłem się z dla mnie niezrozumiałą strategią,...

Czuję niedosyt, szczególnie w końcówce cyklu. Początki były dobre ale chyba za dużo tych książek. Rozumiem, wapmirza rodzina się powiększyła o zmiennokształtnych, nawet anioły lecz nie powinno to zwalniać autorki z trzymania poziomu książek napisanych na początku.
Historia Russela i Jii trochę mnie znużyła. Gdy zaczyna wspominać swoją przeszłość uważny czytelnik od razu...

Cóż, za mną niestety ostatnia juz cześć romantycznej i wzruszającej serii "Miłość na kółku ".

Cała seria naprawdę jest wspaniała, romantyczna, zabawna ,pełna akcji i wzruszająca. Dziesięć pierwszych tomów to arcydzieło, ale kolejne może i nie tak dobre, również są wspaniałe. Kerrelyn Sparts do końca trzymała poziom serii
Mam mieszane uczucia z jednej strony należą się...

Pomimo wszystko uwielbiam książki tej serii.
Strasznie mi przykro, że wątki niektórych bohaterów nie zostały poruszone, ale kto wie... może to furtka na przyszłość :D

Bardzo dobre zakończenie serii.
Mimo różnego poziomu poszczególnych tomów, będę na pewno tęsknić za "Miłością na kołku".

Przyczajona tygrysica, zakazany wampir
Russell jest wściekły, kiedy budzi się ze śpiączki jako wampir. A co gorsze gdy był nieprzytomny minęło 39 lat. Przez ten czas wszystko się zmieniło.
Russella trzyma przy życiu tylko jedna rzecz. Zemsta.
Wampir nie myśli o niczym innym, jak tylko przebić zimne serce Mistrza Hana i zdjąć jego złotą maskę. Lecz co się stanie, gdy...

I tym sposobem dotarłam do końca serii. Podsumowując, każda książka jest niesamowita. Opowiada o miłości, ale także i o problemach, które trzeba pokonać. Podoba mi się świat wampirów stworzonych przez Kerrelyn Sparks. Wyważone opisy, perfekcja w każdym calu. Polecam! Nie mogę inaczej.

2019

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , ,

Bardzo przyjemna seria Paranormal. Szkoda to już ostatnia część.

,,Przyczajona tygrysica, zakazany wampir" polecam wszystkim fanom romansu paranormalnego oraz czytelnikom zmęczonym wszędobylskimi postapokaliptycznymi lekturami. Pani Kerrelyn Sparks, zapewni wam świetną przygodę, szybką akcję, prawdziwą miłość oraz namiętność, od której zapłoną policzki.

Dyskusje

• Fantasy
  • Wampiry
  • Ebook
  • Fantastyka
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przyczajona tygrysica, zakazany wampir