3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość

Ewelina JasikAdam Jakubiak Wydawnictwo: popularnonaukowa
popularnonaukowa
2015-01-01

Poszukiwanie życiowych partnerów w sieci staje się coraz bardziej powszechne, a „internetowe związki” (czy nawet małżeństwa) budzą coraz mniej sensacji. Częściowo przyczyniły się do tego portale randkowe, dzięki którym osoby poszukujące stałych, poważnych związków mogą łatwiej się odnaleźć.

Właśnie tak poznali się Laura i Witek – główni bohaterowie fabularnej warstwy...

Świetny poradnik. Polecam.

"Pamiętaj. Edison próbował ponad tysiąc pięćset razy, zanim wynalazł żarówkę. Tobie również się uda".

Należę do pokolenia, któremu nieobce jest poznawanie ludzi przez internet, bywanie na czatach i umawianie się na kolejne randki na przeróżnych portalach dostępnych w sieci. Poznawanie drugich połówek w internecie to dla nas to samo, co dla naszych rodziców poznawanie...

W dzisiejszych czasach miłość może nas spotkać dosłownie wszędzie. Są pary, które poznały się w szkole, w pracy, przez znajomych, na imprezie itd. Również potencjalnego ukochanego/ukochaną można spotkać w Internecie. Wystarczy mieć oczy i uszy szeroko otwarte w każdym momencie. Tak jak główni bohaterowie książki ''3 godziny'' Eweliny Jasik i Adama Jakubiaka.
CAŁA RECENZJA...

Ile czasu potrzeba, by odnaleźć swoje szczęście? Jedna z moich dawnych znajomych ze studiów twierdziła, że potrzeba jej kilku lat. Dała sobie czas na skończenie dwóch fakultetów, znalezienie pracy, zamążpójście i urodzenie dziecka. Nie mam pojęcia, czy jej plan się powiódł – mam nadzieję, że tak – ale do dziś pozostaję pod wrażeniem jej podejścia do życia. Tak, jakby cały...

Dyskusje

• Do kupienia
  • Literatura polska
  • Czekają w kolejce
  • 2015
  • Przeczytane w 2015
  • A psychologia, rozwój, itp.
  • Miłość

Dodaj cytat z książki 3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość