Dokumenty pruskie

Edmund Jan Osmańczyk Wydawnictwo: powieść historyczna
Procesy Norymberskie Hans Frank Generalna Gubernia
powieść historyczna
Procesy Norymberskie Hans Frank Generalna Gubernia

Książkę znalazłam w dzieciństwie na strychu u mojej babci. Należała jeszcze do mojego pradziadka. Była cała pożółkła, kartki powypadały, ale zachowały się wszystkie. Dlatego też czytałam ją z zaciekawieniem. Był to również czas w którym odkrywałam swoją pasję do historii. Myślę, że jest już dobry moment by do książki niedługo wrócić z obecną wiedzą.

Dodaj cytat z książki Dokumenty pruskie