Ostatnia szansa

Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: On Dublin Street (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Fall from India Place
On Dublin Street (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Anna Cicha
przeszłość pożądanie miłość wspomnienia tajemnica

Przyznam, że podobnie jak ktoś już tu wspomniał, nie miałam pojęcia, ze jest to czwarta cześć serii, dlatego nieco się irytowałam natłokiem postaci. Do tego tłumaczenie książki pozostawia mi wiele do życzenia, choć może to tylko zboczenie zawodowe ;) Niemniej jednak, historia ta niczym nowym mnie nie zaskoczyła, fabuła raczej przewidywalna, choć na odprężenie się po czymś...

Bed boy król tatuażu i ona poraniona drobna dziewczyna za to z hardym charakterem. Autorka w świetny sposób balansuje między opisami uczuć a malowniczymi opisami miejsc.

Każda kolejna książka tej serii wciąga coraz bardziej.

W życiu Hannah nie zawsze wszystko układało się po jej myśli. Została boleśnie doświadczona. Poczuła smak prawdziwej miłości, po czym na długie lata musiała o niej zapomnieć.
Powrót Marco obudził wszystkie uczucia, włącznie z lękami.
Czy uda im się je przezwyciężyć i stworzyć związek pełen miłości?

Przy tej pozycji...

Wyrażę swoją opinię do całej serii On Dublin Street. Swoją przygodę z tą serią zaczęłam od część czwartej - jak zwykle się zagubiłam i myślałam, że to luźna książka a nie jedna z części. Ale po dojściu do spotkania rodzinnego - szok tyle imion, tyle ludzi jak to ogarnąć? Irytacja! więc pewne strony czytałam 2 razy aby sobie poukładać wszystko. Hahaha!!!
Ale potem sięgnęłam...

Kontynuacja serii On Dublin Street. Nadal jest namiętnie i gorąco. Cykl od którego nie można się oderwać!

Jak dla mnie najgorsza część z całej serii. Niby jest to historia o przemianie dziewczęcego zauroczenia w prawdziwą, dorosłą miłość, ale zachowanie głównej bohaterki mnie po prostu odrzuca. Nie widzę w nim żadnego sensu, tylko ślepe zakochanie.

Lubię i autorkę i serię, podoba mi się, nie zamierzam się o nic czepiać ;-)

Kolejna część serii "On Dublin Street" ale równie dobra jak pierwsza.
Życie Hannah ogranicza się jedynie do pracy i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Od kilku lat, od czasu kiedy zostawił ją Marco, miłość jej życia, żyje w zawieszeniu, nie może ruszyć na przód. Wszystko się zmienia jednego wieczoru, gdy koleżanka Hannah zaprasza ją na swoje wesele, a tam niespodziewanie...

Nie sądziłam, że dam kiedyś tej pani Young aż osiem gwiazdek. A jednak! Pozytywne zaskoczenie ;)

Nie jestem zagorzałą fanką współczesnych romansów. Wszelkiego rodzaju nieścisłości, przerysowania i fantazje łatwiej jest potraktować po prostu jak bajkę czytając romans historyczny. Natomiast w opowieści umiejscowionej we współczesności różne niedoróbki zaczynają drażnić. Dlatego też nie spodziewam się po tego typu książkach niczego sensowniejszego - ot erotyk i nic...

Dyskusje

2 312