Ostatnia szansa

Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: On Dublin Street (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Fall from India Place
On Dublin Street (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Anna Cicha
przeszłość pożądanie miłość wspomnienia tajemnica

Ta seria jest bardzo fajna. Polecam wszystkim

Ta seria jest niesamowita. Nie często się to zdarza. W wielu przypadkach jakaś część serii jest słabsza, a tutaj żadna. Serio. Na tej części płakałam, była nieco smutniejsza niż poprzednie. Miała bardzo dobry morał. Naprawdę bardzo polecam całą serię. A styl jakim pisze autorka zachęca do czytania kolejnych jej dzieł.

Taka sobie książka. dłużyła mi sie strasznie.

Po długich poszukiwaniach udało mi się w końcu dorwać tę książkę.
"Ostatnia szansa" opowiada o miłości Hannah i Marco. Wydaje mi się, że to właśnie w tej części cyklu, zawarte jest najwięcej cierpienia, tragicznych wydarzeń. Hannah i Marco łączy wspólna przeszłość. Czy nie stanie to na przeszkodzie, aby tych dwoje mogło być szczęśliwymi?
Jak zawsze, polecam wszystkie...

Przede mną jeszcze trochę, ale zdecydowanie warto poświęcić czas tej serii. Nawet jeśli nie odkrywa nic nowego, to daje dobrą rozrywkę.

Ponownie gościmy na ulicach Edynburga. Tym razem przenosimy się kilka lat do przodu. Joss i Braden, Ellie i Adam, Jo i Cam oraz Liv i Nate odnaleźli się w życiu małżeńskim oraz w rodzicielstwie ciesząc się z tego co zostało im dane. W tym samym czasie ich młodsze "rodzeństwo" dorosło i próbują radzić sobie z problemami we własnym życiu.
Hannah niegdyś była dziewczyną z...

Typowe romansidło, bez żadnej charakterystycznej cechy. Główna bohaterka przez całą książkę zastanawia się czy być ze swoją pierwszą miłością. Ciągle się schodzą i rozchodzą, powody są coraz bardziej absurdalne, Marco jest idiotycznie cierpliwy, a Hannah niezdecydowana i po prostu denerwująca, ma się ochotę krzyknąć "Zdecyduj się wreszcie, kobieto!". Choć fabuła jest...

”Ostatnia szansa” autorstwa Samantha Young, to czwarty tom serii ”On Dublin Street”. Książka trochę odstępuje od reszty, chodź tak samo dobrze się czyta jak poprzednie trzy tomy. Nie są to książki bez wad, ale od czasu do czasu zdarza się znaleść książkę, która mimo, że ma jakieś minimalne wady to wciąga, ba! Wręcz pochłania. Dla mnie tak jest z wspomnianą powyżej...

Historia Hannah i Marca dość specyficzna, na początku nawet mnie nudziła, drażniła jednak im dalej do końca tym zaczęłam się przekonywać. Efekt końcowy super.

Przyznam, że podobnie jak ktoś już tu wspomniał, nie miałam pojęcia, ze jest to czwarta cześć serii, dlatego nieco się irytowałam natłokiem postaci. Do tego tłumaczenie książki pozostawia mi wiele do życzenia, choć może to tylko zboczenie zawodowe ;) Niemniej jednak, historia ta niczym nowym mnie nie zaskoczyła, fabuła raczej przewidywalna, choć na odprężenie się po czymś...

Dyskusje

2 553