Nie daj się zabić

Stay alive
Stay alive
kryminał, sensacja, thriller
2015-01-01

Amanda nakrywa w swoim domu zabójcę, gdy udaje jej się uciec i jest już bezpieczna gra dopiero się rozpoczyna.

O jejku! Co to była za książka. Nastresowałam się okrutnie. Zdarzyło mi się nawet odłożyć książkę żeby dać sobie ochłonąć. Książka zapiera dech i nie daje Ci czasu na złapanie oddechu. Kernick miał swoje wzloty i upadki, ale ta książka zdobyła moje serce. Jest...

• Ebook do kupienia
  • Po angielsku

Dodaj cytat z książki Nie daj się zabić