Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć

Okładka książki Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć
Wojciech Owczarski Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Wokół literatury językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wokół literatury
słowo/obraz terytoria
2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski, Ireneusz Łysik
Ocena 7,0
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...
Okładka książki Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Jan Gondowicz, Wojciech Owczarski, Stanisław Rosiek, Paweł Sitkiewicz, Filip Szałasek, Agata Tuszyńska, Marek Wilczyński
Ocena 8,0
Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Ja...