Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć

Okładka książki Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć Wojciech Owczarski
Okładka książki Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć
Wojciech Owczarski Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Wokół literatury językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wokół literatury
słowo/obraz terytoria
2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Schulz / Forum 14 Łesia Chomycz, Marta Cwalina, Eliza Kącka, Urszula Makowska, Wiera Meniok, Małgorzata Ogonowska, Jakub Orzeszek, Wojciech Owczarski, Stanisław Rosiek, Marek Tomza, Katarzyna Warska, Mirosław Wójcik, Taras Wozniak, Zofia Ziemann
Schulz / Forum 14 Łesia Chomycz, Mart...
Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Ireneusz Łysik, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...
Okładka książki Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Jan Gondowicz, Wojciech Owczarski, Stanisław Rosiek, Paweł Sitkiewicz, Filip Szałasek, Agata Tuszyńska, Marek Wilczyński
Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Ja...