Sennik polski. Literatura, wyobraźnia i pamięć

Wojciech Owczarski Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Wokół literatury językoznawstwo, nauka o literaturze
słowo/obraz terytoria
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wokół literatury

Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski, Ireneusz Łysik
6,8
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...
Okładka książki Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Jan Gondowicz, Wojciech Owczarski, Stanisław Rosiek, Paweł Sitkiewicz, Filip Szałasek, Agata Tuszyńska, Marek Wilczyński
8,0
Schulz/Forum 1 Marcin Całbecki, Ja...
Okładka książki Dialog, nr 4 / kwiecień 2004 Erwin Axer, Dorota Buchwald, Andrzej Friszke, Piotr Kokociński, Dariusz Kosiński, Dušan Kovačević, Sergiusz Kowalski, Joanna Krakowska-Narożniak, Iwona Kurz, Halina Mikołajska, Piotr Mitzner, Wojciech Owczarski, Joanna Puzyna-Chojka, Redakcja miesięcznika Dialog, Freddie Rokem, Jacek Sieradzki, Jadwiga Sobczak, Małgorzata Szpakowska, Andrzej Wajda, Witold Zalewski, Władysław Zawistowski, Maryla Zielińska
0,0
Dialog, nr 4 /... Erwin Axer, Dorota ...