Strzępy niewygasłej pamięci

wspomnienia historia wojna Polska przeżycia
powieść historyczna
wspomnienia historia wojna Polska przeżycia

Na półkach: , , , ,

"Strzępy niewygasłej pamięci" to druga książka Pana (i jak dla mnie Druha) Jerzego Bauera, którą przeczytałam. Autora znam osobiście i jest to człowiek niezwykły! Czytając historię jego losów w "My z ósmej kompanii", a także w niniejszej publikacji łza nie raz zakręciła mi się w oku. Jakże piękną postacią jest Druh Bauer! "Strzępy niewygasłej pamięci" to zbiorek kilku...

• Wojna i okupacja
  • 2015
  • Literatura współczesna (polska)
  • Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Strzępy niewygasłej pamięci