Opowieści z krainy nudzimisiów

Rafał Klimczak Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Nudzimisie (tom 7) Seria: Nudzimisie opowiadania, powieści
Skrzat
Nudzimisie (tom 7)
opowiadania, powieści
Nudzimisie

Jedna z ciekawszych i, moim zdaniem, wartościowszych serii dla dzieci. Nudzimisie nie tylko odnudzają dzieci, ale i uczą je wielu pożytecznych rzeczy. W tej książeczce jest mowa o niebezpieczeństwach, związanych z wszelkiego rodzaju grami komputerowymi. Nawet Nudzimiś może ulec czarowi wirtualnego świata i zapomnieć o tym, w którym żyje.

Pozycja ta jest już siódmą częścią z serii o fantastycznych stworzonkach - Nudzimisiach, których zadaniem/misją jest odnudzanie dzieci. Żałuję, że wcześniej nie zetknęłam się z tymi książeczkami, ponieważ są naprawdę ciekawe i dzieci mogą się z nich nauczyć wielu interseujących rzeczy. Myślę jednak, że kolejność czytania poszczególnych części serii nie ma większego...

Ja czytałam karzdą część nudzimisiów.

• Z biblioteki
  • Przeczytane moim dzieciom
  • Czytam z dziećmi
  • Czytane synkowi
  • Książeczki córeczki
  • Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Opowieści z krainy nudzimisiów