Precarious

Pierwsza część książki, gdzie jeszcze nie ma żadnych "seksów" jest bardzo interesująca i cały pomysł na fabułę tej książki może zaciekawić. Ale od połowy, gdzie już wkraczamy w relacje dwójki bohaterów, łóżkowe relacje trochę książka traci i hamuje zainteresowanie, bo częściej przeskakiwałam momenty ich zbliżeń by dowiedzieć się jak akcja się rozwinie i jak to wszystko się potoczy, bo koniec intryguje i sprawia, że chce się sięgnąć po drugą część. Jedynie mam nadzieję, że również ona będzie wciągająca, a sceny seksu aż tak przeszkadzające.

Muszę przyznać, że przez pierwszą połowę książki (może nawet trochę dłużej) byłam pod ogromnym wrażeniem. Super napisana, ciągła akcja, sporo emocji. Potem na pech autorka przegięła z opisami seksu, a trochę zatraciła akcję, jednak było bardzo dobrze.
Ash to strażniczka więzienna. To prawdziwa kobieta z jajami, która nie jednego faceta żuci na tyłek. Jednocześnie cieszy się szacunkiem wśród więźniów.
Jej życie biegnie spokojnie do momentu, gdy do jej rewiru trafia pociągający motocyklista oskarżony o morderstwo.
Beau - Krypt jest członkiem klubu motocyklowego. To silny facet.
Gdy zostaje przeniesiony do innego więzienia, a Ash jest jednym ze strażników biorących udział w jego przeniesieniu dochodzi do incydentu. Konwój zostaje zaatakowany, strażnicy zabici, a sama Ash "uprowadzona" przez klub Krypta. Wszystko jest jednak bardziej skomplikowane i wiele kłamstw i matactw wychodzi na jaw.
Ash to laska z charakterem, Beau to facet z charakterem - razem są ogniem!
Polubiłam też resztę bohaterów. Szczególnie ciekawią mnie Maddox - prezydent MC i Santana... :) Mam nadzieję poznać ich historię.

POLECAM!!!

opis zachęcał do przeczytania. Zaczęło się ciekawie ale im dalej w las, tym gorzej. Fabuła słaba, nie oceniam pióra autorki. Nie podobało mi się, w która stronę rozwinęła się ta historia. Bohaterka na początku fajna, niezależna babeczka itp ale potem było coraz gorzej. Chyba miłość ją oślepiła :P. Raz chcą, a raz nie chcą być ze sobą, jak dzieci w szkole. Głupie zachowania, seks i przemoc w parze i na koniec chyba seks w trójkącie a niby wielka miłość i nie dzielę się tym co moje... Piszę chyba bo przestałam czytać gdy scena w trójkącie zaczyna się rozkręcać. Szkoda, że autorka akurat tak rozwinęła te historię bo do połowy mi się nawet podobała.

Książka o nieco innej tematyce wręcz zachęca do przeczytania. Ash należy do straży więziennej . Robiąc obchód poznaje nowego członka wiezienia, który trafił tam za rzekome zabójstwo z zimną krwią w środku kawiarni. Zauważa kilka podejrzanych sytuacji w których jej przyjaciele z pracy zachowują się wobec więźnia agresywnie i bezpodstawnie chcą go przewieźć do innego wiezienia. Pod czas transportu jego klub motocyklowy powoduje wypadek w którym odbijają Krypta i ratują Ash. Dziewczyna pragnie uciec, jednak jest na tyle poturbowana ze staje się potulna i zaczyna rozumieć całą sytuacje, w której mężczyzna został niesłusznie oskarżony. Ash wraz z Kryptem uciekają w góry do chatki, by ludzie którzy czyhają na ich życie ich nie dopadli. Jak się spodziewacie miedzy tą dwójką zacznie rozwijać się pewne uczucie którego nie przewidzi Ash. Bardzo ciekawa książka z motywem kryminalnym i bikerami. Polecam

Fajnie poprowadzona akcja, ciekawi bohaterowie, Ash, twarda babka, strażniczka więzienna, Krypt, członek klubu motocyklowego, który trafia do więzienia za domniemane morderstwo. Kiedy w drodze do innego więzienia zostaje odbity, pozostali strażnicy giną, przeżywają tylko Ash i Krypt, ale to miała być pułapka. Ukrywają się w górach, bo wychodzi prawda na jaw, że otrzymano na Ash zlecenie. Zdecydowanie nie można się nudzić podczas czytania.

2053

Uwielbiam tematykę MC i muszę powiedzieć,że w reszcie doczekałam się,że kobieta nie jest takimi lanymi kluchami, tylko kobietą z jajami, która umie walczyć,jest strażnikiem więziennym w najbardziej strzeżonym więzieniu i ma niewyparzoną buźkę,ma dobre serce, odróżnia dobro od zła i zawsze stanie po stronie skrzywdzonej osoby. W więzieniu poznaje Krypta, który ma dostać dożywocie za zamordowanie wysoko postawionego człowieka i jego rodzinę i okazuje ,że nie do końca jest to prawdą jak twierdzili jej przyjaciele i współpracownicy,bo okazali się skorumpowanymi strażnikami i nawet posunęli się do tego ,że wysłali ją na pewną śmierć, Ash musiała uciekać z Kryptem i trafiła do jego MC poznała ich świat , ich prawa i lojalność, każdy z braci stanie murem by chronić swojego członka Klubu oni tworzą rodzinę. Ash zaprzyjaźnia się z Santaną ,która jest "księżniczką" Maddoxa Prezesa tego klubu i musi zrobić wszystko , by udowodnić,że to nie ona jest tą zła , tylko jej współpracownicy,może też przy okazji znajdzie tam miłość?

Jak ktoś lubi książki o bikerach to może przeczytać ale szałem nie zawiało... liczyłam na twardą kobietę i może trochę ją tutaj dostałam ale koniec końców straciła w moich oczach :)

• M: MC
  • Przeczytane 2020