Ponura prawda o Józefie Piłsudskim

Retro
historia Polska Piłsudski
powieść historyczna
historia Polska Piłsudski

Autor obala legendę o Piłsudskim jako ojcu narodu Polski Odrodzonej.Był to socjalistyczny terrorysta,austro-niemiecki kolaborant.Sprawca zbrodniczej awantury kijowskiej (1920),która kosztowała życie około 200 tys Polaków , Oraz wojny polsko-polakiej w maju 1926 roku - krwawego przewrotu dla zdobycia dyktatorskiej władzy.Zlecedoniawca mordu na generałach Wł.Zagorskim i...

• Polityka, Ekonomia i Historia
  • Polityka, publicystyka i ekonomia