Myśli i rozważania

religia
Instytut Wydawniczy PAX
1982-01-01
1982-01-01
święty kolbe myśli sentencje bóg religia

Do myśli św. Maksymiliana Kolbe nie podchodziłem zbyt entuzjastycznie. Ale wraz z lekturą czułem się coraz bardziej zaskoczony.
Pierwszy fragment autorka wyboru zatytułowała przewrotnie "Nie wierzę..." I rzeczywiście Ojciec Kolbe nie wierzył, "że wszechświat powstał sam ze siebie, bo z niczego nic samo nigdy nie powstało i powstać nie może". Tuż niżej: "Nie wierzę, że...

• Chcę kupić
  • Książki mojej młodości