Overcoming Gravity. A Systematic Approach to Gymnastics and Bodyweight Strength

sport siła gimnastyka trening siłowy
sport
angielski
sport siła gimnastyka trening siłowy

Jeśli szukasz książki o budowaniu siły z ciężarem ciała na wysokim poziomie, to jest to najlepsza pozycja na rynku.

Nie jest to jednak szybkie łatwe i przyjemne.

Steven Low świetnie balansuje między naukową wiedzą teoretyczną, a praktyką. Czytając tę książkę zbudujesz wystarczającą wiedzę teoretyczną i odpowiednie nawyki, które nie tylko pozwolą ci na skuteczny rozwój siłowy, ale i na unikanie, a nawet leczenie typowych dla gimnastyków kontuzji. Overcoming Gravity to prawdziwe kompedium wiedzy dla każdego sportowca korzystającego z...

• Trening
  • Literatura faktu