Po zwycięstwie. "Pałacu na Opieszynie" ciąg dalszy

wspomnienia arystokracja
biografia, autobiografia, pamiętnik
wspomnienia arystokracja

Na półkach: , , , ,

Pięknie napisane wspomnienia Romana hr Mycielskiego opisujące historię rodziny Mycielskich od końca XIX do naszych czasów. Wspomnienia napisane są początkowo z punktu widzenia chłopca i "dorastają" wraz z nim. Dzięki temu można poznać sposób wychowywania dzieci w rodzinach arystokratycznych - jakże odmienny od dzisiejszych standardów (szczególnie polecam rozdział o...

• Przeczytane w 2015
  • Z polecenia
  • Książki tradycyjne ;)
  • Kupione w 2014

Roman Mycielski Po zwycięstwie. "Pałacu na Opieszynie" ciąg dalszy Zobacz więcej