Olimpijskie kuranty

Sport i Turystyka
Olimpiada sport Igrzyska Olimpijskie
sport
Olimpiada sport Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska olimpijskie w Moskwie z roku 1980 widziane oczami dziennikarzy. Opisane są tu głównie te dyscypliny w których brali udział Polacy. Z uwagi na czas, w którym ta książka powstała nie ma tu oczywiście żadnych kontrowersyjnych, niepoprawnych politycznie treści np. nie ma słowa jak faktycznie wyglądał słynny "gest Kozakiewicza" (ot podniósł sobie pięść). W zasadzie...

• Różne

Dodaj cytat z książki Olimpijskie kuranty