Szpieg jego królewskiej mości

Okładka książki Szpieg jego królewskiej mości Carole Mortimer
Okładka książki Szpieg jego królewskiej mości
Carole Mortimer Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Śmiałe księżne (tom 2) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Śmiałe księżne (tom 2)
Romans Historyczny
Some Like to Shock
Harlequin
2014-11-21
2014-11-21
Alina Patkowska
agent poszukiwania misja znajoma koneksje śledztwo romans miłość

Okładka książki Hiszpański temperament, Bal na Manhattanie Carole Mortimer, Heidi Rice
Hiszpański tem... Carole Mortimer, He...
Okładka książki Zakochany Nowy Jork Lucy Monroe, Carole Mortimer, Sandra Morton
Zakochany Nowy... Lucy Monroe, Carole...

Świetna książka. Polecam.

Świetna książka. Polecam.

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

• 2015
  • Historyczna
  • Harlequin
  • 52 - 2023
  • Romans

Dodaj cytat z książki Szpieg jego królewskiej mości