Truś Piotruś i przyjaciele

Okładka książki Truś Piotruś i przyjaciele praca zbiorowa
Okładka książki Truś Piotruś i przyjaciele
praca zbiorowa Wydawnictwo: Bajdaraj Maria Wejner interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
16 str. 16 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bajdaraj Maria Wejner
2014-08-06
2014-08-06
16 min.
dla dzieci interaktywne naklejki nauka języka

W kolorowance edukacyjnej znajduje się 14 ilustracji do kolorowania oraz 30 naklejek. Do każdego obrazka do malowania przysługują dwie nalepki.
Poprzez kolorowanie dziecko ćwiczy zdolności manualne, które są bardzo ważne podczas późniejszej nauce pisania.
Trzylatek poradzi sobie z zadaniami zawartymi w kolorowance edukacyjnej. Wiadomo, że nie zrobi tego perfekcyjnie (np. podczas kolorowania wyjedzie za linię). Miejsca na nalepki są bardzo czytelnie oznaczone. Ciekawym pomysłem jest zabawa polegająca na dokończeniu obrazka po śladzie.
Przy pomocy książeczki edukacyjnej dzieci uczą się kolorów, poznają różne zwierzęta, warzywa, literki, cyferki i pierwsze wyrazy w języku angielskim. Podczas skupiania się na kolorowaniu najmłodsi rozwijają zdolność do koncentracji.
Uwierzcie mi, że najlepszym sposobem na naukę, jest przemycanie wiedzy podczas dobrej zabawy. Nawet nie zorientujemy się, kiedy nasze pociechy poznają dodatkowe umiejętności.

• Synek czyta

Dodaj cytat z książki Truś Piotruś i przyjaciele