Lasy Polski

2008-01-01
2008-01-01
Sandra Jacobson, Zygmunt Nowak-Soliński
las rośliny zwierzęta atlas

Okładka książki Bieszczady. Wycieczki w dolinie górnego Sanu Edward Marszałek, Stanisław Orłowski
Ocena 0,0
Bieszczady. Wy... Edward Marszałek, S...
Okładka książki Żubry z krainy połonin. 55 lat od powrotu w Bieszczady Edward Marszałek, Kajetan Perzanowski
Ocena 0,0
Żubry z krainy... Edward Marszałek, K...
Okładka książki Leśny survival Sergiusz Borecki, Bogdan Jaśkiewicz, Krzysztof J. Kwiatkowski, Edward Marszałek, Andrzej Trembaczowski
Ocena 7,3
Leśny survival Sergiusz Borecki, B...

Atlas zawiera niesamowite zjęcia i krótkie opisy. Pięknie prezentuje sie na półce. Świetnie nadaje się na prezent.

Na półkach: , , , , ,

"Lasy Polski" to bardzo duża książka w twardej oprawie. Jej cena podchodzi pod sto złotych.
Według mnie? Nie warto.
Jeśli ktoś chce mieć po prostu na półce fajnie wyglądający, okazały atlas, to jak najbardziej się nadaje. W innym wypadku nie bardzo.
Książka w jakichś 85% składa się ze zdjęć fauny i flory (niektórych dobrych, niektórych słabszych), a tekstu jest bardzo...

• Nie polecam
  • Albumy