Wytyczne metodyki harcerskiej

2014-01-01
36 min.
Sedlaczek Harcerstwo Metoda Harcerska Metodyka Harcerze Zuchy

Na półkach: , , , ,

Bardzo zwięzłe i proste w odbiorze przedstawienie zasad metodyki harcerskiej. Choć pisane ponad 80 lat temu wciąż aktualne i wykorzystywane. Na szczególną uwagę zasługuje druga część książki traktująca o prawach przyzwyczajenia i ich wykorzystaniu w harcerstwie.
Książka spisana przez jedną z największych legend harcerstwa z pewnością zachęci do sięgnięcia po inne jego...

• Polecam
  • Próby
  • Harcerstwo
  • X2015
  • Harcerskie

Dodaj cytat z książki Wytyczne metodyki harcerskiej