Operacja Snowden. Kulisy największej katastrofy zachodniego wywiadu

Kurhaus Publishing
The Snowden operation
literatura faktu
Mariusz Kukliński

Zaskakujące jest to, jak ta prosta w swojej konstrukcji pozycja, obnażająca fałsz Sbowdena, jest niewygodna dla tych, którzy uwierzyli w jego niemalże mitologiczną bohaterskość. Jankesi dali się zrobić na cacy chłopcu z prserośniętym ego, stracili masę niezwykle cennych informacji, które za pośrednictwem Snowdena trafiły w niepowołane ręce i naraziły Amerykanów na spore...

Lucas (ur. 1962), brytyjski dziennikarz i korespondent zagraniczny w Moskwie i Europie Wschodniej - czytaj pracownik wywiadu brytyjskiego lub amerykańskiego, uprawia propagandę mającą przekonać czytelnika, że Snowden był zdrajcą swojej ojczyzny, zaprzedanym agentem służb sowieckich.
Żałosna agitka na zlecenie Lucasa mocodawców, bez ...

Książeczka pouczająca, z pewnością poszerza horyzonty, pozwala spojrzeć na sprawę z innej perspektywy, ale oporna w czytaniu.

Tylko ta upiorna cena z okładki - 38zł o.O - niniejszym pozdrawiam moją bibliotekę publiczną xd

• Życie
  • Kupione-2017
  • 01. Epub+
  • E-book
  • Teorie spiskowe
  • Nexto.pl

Edward Lucas Operacja Snowden. Kulisy największej katastrofy zachodniego wywiadu Zobacz więcej