Sprawcy ofiary świadkowie /zagłada żydów 1933-1945

2007-05-01
Jerzy Giebułtowski
zagłada Żydów Holocaust

więcej Więcej

Interesująca i dobrze napisana książka będąca jednak swego rodzaju streszczeniem "Zagłady Żydów Europejskich". Dla kogoś kto wcześniej zapoznał się z drugim dziełem nie będzie ona zbyt interesująca. Nie znaczy to jednak iżby była ona pozbawiona zalet, wręcz przeciwnie. Problemem jest jedynie repetytywność, co jednak nie będzie żadną wadą jeśli ktoś nie czytał...

• Holocaust
  • Historia