99 opowieści sufickich

Tales
2005-01-01
2005-01-01
Magdalena Khalila Tarnowska
Religia sufizm dusza mistycyzm mistyka islam

Opowieści. Historie, które zabierają nas w podróż do innych miejsc i innego czasu. Możemy poznać tam dawnych świętych mężów i zwykłych ludzi, filozofów, głupców, bogaczy i biedaków, a każdy z nich ma nam do przekazania jakąś prawdę o nas samych.

Opowieści sufickie. Przekazują w sposób niewymuszony i z humorem uniwersalne prawdy, uczą kim jest człowiek w relacji ze światem,...

• (Ps) (G) mistycyzm
  • Zakupy