Wrzesień 1939. Siły lotnicze Polski i Niemiec

Jerzy B. Cynk Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności powieść historyczna
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
lotnictwo polskie lotnictwo niemieckie samoloty II wojny światowej
powieść historyczna
lotnictwo polskie lotnictwo niemieckie samoloty II wojny światowej

Książka będąca na Polskim rynku już od wielu lat. W chwili ukazania się , była istnym przebojem.Autor znany z dokładności, staranności w stawianiu tez i mający dostęp do materiałów źródłowych. Świetne opracowanie, wiele szczegółów i wyjaśnień historii zakłamanych przez 50 lat komunizmu w Polsce. Polecam.

• Lotnictwo
  • XX wiek