Wenus bez futra

Sasza Różycka Wydawnictwo: Black Publishing literatura piękna
Black Publishing
literatura piękna
2015-02-04

A mnie ta książka się podobała.
W dużej mierze o tym, że trzeba brać odpowiedzialność w swoje ręce.
I może dlatego, że całe życie na etacie, to "z zazdrości" takie story mnie się podobają...

Ot taka książeczka pomocna w byciu striptizerką. A poza tym można się z niej dowiedzieć, do czego dążą mężczyźni, jacy są i takie tam.
Polecam

w ogóle ta książka mi nie przypadła do gustu.

Świetna książka. Napisana z luzem, humorem i szczerością. Dla każdego zainteresowanego lekturą bez spiny, za to z morałem.

Po promocji w TV i zajawce spodziewałam się czegoś dobrego.
Oczekiwałam, że będzie to próba psychologicznej analizy swojego życia i postępowania. Swojego i koleżanek z "rury".

Tymczasem książka ukazuje patologię, jaką reprezentuje sobą autorka - lata gibania się na rurze w papierosowym dymie i rytmach głośnej, chujowej muzyki, oraz wylewanie szampana nie tylko za kanapę,...

Nie ma czego polecać. Kilkaset stron dot. życia tancerki erotycznej. Przez całą książkę przebija spora dawka cynizmu, a akurat tego nie szukam w lekturze. Liczyłam ze strony autorki na jakąś głębszą refleksję nad życiem i ciekawsze ujęcie tematu. Czułam, jakby ta książka była kolejną rzeczą, którą autorka zrobiła tylko i wyłącznie dla kasy.

To było tak, że poszłam do biblioteki po tą książkę, wypożyczyłam, wróciłam do domu około 18.00, rozłożyłam się na kanapie i zaczęłam czytać. A potem już tylko czasami półprzytomna burkałam jakieś rzeczy do ludzi mówiących do mnie - żeby tylko się odczepili i dali mi czytać. Aż skończyłam, o pierwszej w nocy (tak długo, bo miałam przerwę na oglądanie z konkubentem i synem...

Bezpruderyjna, bezpośrednia, wciągająca w swój brokatowy świat.

Książka ciekawa i zdecydowanie zaspokaja ciekawość dotyczącą tejże pracy, dzięki niej spojrzałam na to z zupełnie innej perspektywy ;)

Bardzo zabawna książka. Pod ponad połowie robi się troche nudno, ale i tak polecam na poprawę humoru. :)

• 2018
  • 2016